Kam až může zajít žárlivost a despotismus, ukážou Křižovatky života

Roman se snažil svoji ženu kontrolovat po celou dobu manželství. Když se ale nyní rozhodla nastoupit do práce, jeho agrese se stupňuje. Čeho všeho je ale muž schopen, aby bylo po jeho? Uvidíte v pondělí v Křižovatkách života. Prima je vysílá ve 20:15.

Eva Vocelová (33) je žena v domácnosti. S manželem Romanem (37) a dcerami Janou (13) a Annou (11) žije ve městě Pardubice. Eva se za Romana provdala před 15 lety hned poté, co ukončila vzdělání jako pojišťovací makléřka. Do práce však nenastoupila a stala se ženou v domácnosti.

Žena v domácnosti

Od narození Jany se stará převážně o výchovu dcer a o domácnost, zatímco Roman pracuje jako elektrikář. Ale teď, když jsou obě dcery větší, Evu už život ženy v domácnosti nebaví. Uchází se proto o místo recepční v jedné reklamní agentuře a práci dostane. Když Roman najde doma její pracovní smlouvu, začne vyvádět. Je žárlivý a bojí se, že mu bude Eva v práci nevěrná. Ve vzteku smlouvu roztrhá.

Podívejte se na ukázku z tohoto dílu Křižovatek života:

Roman byl vždy posedlý kontrolou. Volá Evě několikrát denně, Eva doma musí vést jakousi „účetní knihu“, kterou Roman kontroluje, zpovídá dcery, kde kdy byly s matkou. Eva je zoufalá. Jak může být její muž proti tomu, aby pracovala? Vždyť chce jen vylepšit napjatý rodinný rozpočet. Roman by měl být rád, že našla zaměstnání v takové době, kdy jiní ho zoufale hledají.

Prohlédněte si galerii Křižovatek života:

Nejlepší řešení = stěhování

Křižovatky života: každé pondělí ve 20:15 na PriměEva už nechce být na svém muži závislá. Chce zase konečně vést zajímavý život i za zdmi jejich bytu a její muž jí to nebude zakazovat. Pro Romana je ale jedno jisté: Pokud Eva nastoupí do práce, rozbije tím jejich manželství. Terorizuje svou ženu v nové práci takovým způsobem, že Eva raději sama dobrovolně podá výpověď.

Evina sestra Hana nechápe, proč Eva dopustí, aby se k ní tak choval. Roman tlačí na Evu neoficiální předmanželskou smlouvou, ale Eva se tím nenechá zastrašit. Po jedné velké hádce uteče i s dcerami ke své sestře. Švagr Petr jí nabídne místo účetní ve své autoopravně. Eva práci přijme. Užívá si života bez manžela.

Její manžel si to ale samozřejmě nenechá líbit. Co všechno mužská žárlivost dokáže? Uvidíte v Křižovatkách života v pondělí ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.