Křižovatky života: Přivydělávala si jako prostitutka a teď na to přišel manžel

V manželství Evy a Radka probíhalo až dosud vše normálně. Když však nyní Eva odjela na dovolenou, Radek zjišťuje, že si jeho žena přivydělává poměrně netradičním způsobem. Dokáže podobnou věc manžel pochopit? I o tom budou Křižovatky života. Ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Rodina Králových žije v Praze. Otec Radek (40) je řidič kamionu, jeho manželka Eva (35) je žena v domácnosti a dcera Jana (16) ještě chodí do školy. Když jede Eva na 14 dnů na dovolenou, musí se Radek sám postarat o domácnost a o Janu.

Jana má domluvenou návštěvu u doktora, kvůli které Radek hledá její očkovací průkaz. Při tom najde náhodou nájemní smlouvu, kterou nezná. Smlouvu podepsala jeho manželka, pronajímá si byt. Radek neví, o co se jedná, a pokusí se manželku kontaktovat.

Manželka mi lže?

Nedovolá se jí a snaží se tím pádem přijít na věc sám. Proč si manželka pronajímá byt? O co se přesně jedná? Dělá to pro sebe, nebo pro někoho jiného? Radek si myslí o manželce jen to nejlepší, nepřipouští si, že mu lže.

Křižovatky života sledujte vždy ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Radek zjistí, že se jedná o malý byt ve větší budově, kde si prostitutky pronajímají jednopokojové byty. Zatím neví, jestli tam pracuje i sama jeho manželka, stále se jí totiž nemůže dovolat.

Podívejte se na ukázku z tohoto dílu Křižovatek života:

Ne zrovna důstojné povolání

Pokusí se kontaktovat majitele bytu ze smlouvy, ale nemá úspěch: nechce s ním mluvit. Ale Radek to nevzdá. Chce vědět, jestli si jeho manželka vydělává prostitucí. A opravdu: když se baví se ženou, která pracuje ve stejném domě, kde má Eva tajný byt, zjistí, že tomu tak je: Eva je prostitutka.

Podívejte se do galerie, o čem budou Křižovatky života:

Proč si Eva vydělává jako prostitutka, na co potřebuje peníze? Zvládne Radek tuto situaci, nebo bude požadovat okamžitý rozvod? Sledujte ve čtvrtek ve 21.35 na Primě Křižovatky života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.