Na čí straně byla vina?

Koučka Šárka Vávrová pro nás odborně komentuje případy z jednotlivých dílů Křižovatek života. Svoji reakci na názor odbornice nám zaslal náš čtenář Gustav. Zde je jeho dopis a následuje vyjádření Šárky Vávrové.

Dobrý den,

řekl bych, že na to, že jste odbornice, máte pouze jednostranný pohled. Dle mého mínění je rovnocenná chyba na obou stranách. Vojtěch nemá peníze, ale už se zapomnělo, že je jediný, kdo je vydělával. Poněkud opomíjíte, že Marie není schopná posekat ani zahradu.

Navíc dům koupili společně a ani jeden si ho pořádně neprohlédl. Oba tedy nesou stejnou váhu viny z koupě. Tedy, zkuste se prosím coby odborník na věco podívat z obou stran a neházet veškerou vinu na muže. Chápu, že se zastáváte stejného pohlaví, jak už je u žen běžné, ale od odborníka bych to nečekal.

Gustav

A zde vyjádření Šárky Vávrové:

Dobrý den,

děkuji za zaslání Vašeho názoru na 13.díl Křižovatek.

Musím s Vámi naprosto souhlasit v názoru, že chyba byla na obou stranách manželů Vojtěcha a Marie. Také bych Vás chtěla ujistit, že mým záměrem nebylo obhajovat Marii.

Rozhodnutí o zakoupení rozbořeného domku učinili jak Marie, tak Vojtěch a následky za to nesou oba dva. Moje vyjádření se týkalo především situace jejich nemocného syna, který trpěl pobytem v domě s plísní a v neodpovídajících hygienických podmínkách pro dítě nemocné alergií. Reagovala jsem především na zatvrzelost Vojtěcha neodstěhovat se i přesto, že u syna se zhoršoval jeho zdravotní stav.

Děkujeme, že sledujete seriál Křižovatky a za zájem o moje komentáře

Přeji hodně šťastných dní

Šárka Vávrová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.