Seriály a filmy

19. srpna 2013 15:02

Markéta Zídková

Soňa se stydí za svou matku alkoholičku

Silný člověk unese i chyby svých blízkých. V devatenácti se ale nikdo nebude chlubit problematickými rodiči.

Soňa je krásná mladá dívka, která stojí na začátku svého svobodného života. Začíná studovat na škole a pracuje, aby si mohla užívat svého studentského života.

Její bezstarostný život naruší matka, která po rozchodu se svým přítelem upadá do závislosti na alkoholu. Její vztah s matkou je vyhrocený, protože ve hře je především malá devítiletá sestra Soni, která s matkou žije.

Zvládne matka Soni svoji závislost na alkoholu? Zachrání Soňa svoji sestru od matky alkoholičky? Kam půjde bydlet devítiletá Jiřina, když opustí svoji matku alkoholičku? Jak celou situaci zvládne psychicky Soňa, která se stydí za svoji matku, protože neustále dělá ostudu? Obává se, že ji okolí bude hodnotit podle toho, za koho se stydí. Jedná se Soni odraz vlastních nejistot a pochyb o sobě samé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.