V patnácti má syna, co na to jeho rodiče? Uvidíte v Křižovatkách života

Gabalovi jsou v podstatě spokojená rodina. Až do dne, kdy se dozvědí, že se jejich patnáctiletý syn stane otcem. Jak si rodiče nezletiletého otce se situací poradí? Odpoví Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě. A jak byste se zachovali vy?

V Praze v Malešicích žije rodina Gabalových. Matka Blanka (34) je žena v domácnosti, otec David (38) pracuje jako soukromý autoopravář. Domácnost s nimi obývá syn Láďa (15).

Život této malé rodiny probíhá klidně až do dne, kdy jej úplně vykolejí jistá událost. Blanka vybírá poštovní schránku a do rukou jí padne neobvyklý dopis. Stojí v něm, že již velmi brzo bude rodina platit alimenty. Děťátko by se mělo narodit za dva týdny.

Podívejte se na ukázku z tohoto dílu:

Blanka nemá ponětí, co to má znamenat. Má strašnou předtuchu a pokouší se dovolat manželovi, ale ten nebere telefon. Záhy se ukáže, že otcem dítěte má být Láďa. Pro rodiče je to šok.

Podívejte se do galerie, o čem budou nové Křižovatky života:

Jejich patnáctiletý syn otcem? A to s patnáctiletou Zuzanou Ropkovou, která se netěší zvlášť dobré pověsti. Její matka Jiřina patří k sociálně slabým obyvatelům Malešic a ani ona nemá zrovna nejlepší pověst.Křižovatky života na Primě každý čtvrtek od 21.35.

Testy otcovství

Blanka a David jsou přirozeně předvoláni na sociálku, ale pak se vynoří první pochybnosti o otcovství. Se Zuzanou měl spát i Pavel Hroch, Láďův kamarád. Je Roccovým otcem on? Opravdu připadá v úvahu jako potenciální otec?

Blanka a David bojují na všech frontách. Chtějí zabránit tomu, aby jejich synovi bylo podstrčeno kukaččí dítě. Nakonec se prokáže, že biologickým otcem Rocca je Láďa. Blanka a David se synovi omluví a napříště ho podpoří všemi prostředky, které mají k dispozici.

Chcete vidět rodinné drama v praxi? Nezapomeňte si ve čtvrtek ve 21.35 zapnout Křižovatky života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.