Milujete krasobruslení? Podívejte se na 4 zajímavé filmy o lásce k ledu

Po zimních olympijských hrách plných životních příběhů, jako je ten o Ester Ledecké, se na Prima LOVE můžete podívat na snímek o bývalé krasobruslařce, která se snaží dostat zpět na vrchol, ačkoliv doma má už rodinu. Máme pro vás i další inspirativní filmy o krasobruslení.

Co uvidíte v sobotu večer na Prima LOVE?

Snímek Ledová vášeň vypráví o tom, že nikdy není pozdě.

Mladá krasobruslařka Mattie si vážně zraní koleno a nemůže dál trénovat. V novém domově, kam se i s rodinou přestěhuje, narazí na šikovného trenéra a pokusí se znovu vrátit na led…

Na Prima LOVE uvidíte tento film už ve 20.15 v sobotu.

3 další inspirativní filmy o krasobruslení

Inspirace není nikdy dost, pokud jste to vy, kdo miluje příběhy se sportovní tematikou, které zahrnují dřinu, vášeň a mezilidské vztahy, které ke sportovním výkonům také patří a dokážou je ovlivňovat.

Já, Tonya

Nejčerstvější černá komedie a drama v jednom s nejslavnějším sportovním příběhem v novodobé historii. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan. Hlavní představitelka Tonyi, Margot Robbie, je za tuto roli nominovaná na Oscara.

Ledové ostří

Super komedie plná parodických scén, u které se rozhodně zasmějete. Když Will Ferrell a Jon Heder přijdou na šampionátu v krasobruslení o medaile jako jednotlivci, rozhodnou se je dva rivalové získat společně – v soutěži párů. Netradiční krasobruslařskou dvojici však čeká spousta nástrah...

Princezna ledu

Romantická komedie pro menší princezny, které se nebojí snít. Princezna ledu je nepřekvapivě o dívce, která má velký sen, chtěla by se stát nejlepší krasobruslařkou světa. Její maminka ji ovšem vidí jako studentku Harvardu. Získá si Casey své místo na zemi, které chce ona sama?

Sledujte sobotní snímek Ledová vášeň na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.