Exkluzivní ukázky: Máme rádi Česko odhalí strasti řidiče Václava Kopty i dokonalé napojení

Pátek a s ním pravidelná porce zábavy na Primě se blíží. Kdo nás bude bavit tentokrát, se podívejte už nyní v exkluzivních ukázkách a nenechte si ujít další premiérový díl nejlepší řady v dějinách tohoto pořadu!

Hned v úvodu pátečního dílu zábavné vědomostní show Máme rádi Česko Libor Bouček práskne na herce Václava Koptu, že se v minulém roce živil jako řidič autobusu. Konkrétně brázdil část Prahy 6 za volantem linky číslo 131.

Na to zaskočený Václav Kopta reaguje: „No je to tak, ale ty tady prozrazuješ… Já se to snažím utajit,“ a dodává: „Vždycky, když se mě na to lidé ptají na sociálních sítích, tak mlžím.“

Řidič autobusu Václav Kopta

Nakonec se ale herec o práci řidiče rozpovídá a prozradí i důvod, proč si vybral právě tuto trasu: „Protože jezdím kolem svého baráku. Nedávno jsem si rozsedl brejle, a protože mám brýle nutné během služby, tak manželka stála před domem, já jsem přibrzdil a dala mi náhradní brýle.“ K nim dostal navíc od své ženy i svačinu, takže mohl být nadmíru spokojený.

Po boku Václava Kopty bude pod vedením kapitána Jakuba Prachaře soutěžit muzikant Albert Černý a herečka Tereza Kostková.

Podívejte se na všechny soutěžící premiérového dílu: show Máme rádi Česko:

Tereza Kostková a Albert Černý: Dokonalé napojení

Právě Tereza Kostková zaujme ostatní kreslením na skleněnou tabuli, a to nejen svým nápaditým stylem, ale rovněž i neuvěřitelným souzněním se spoluhráčem Albertem Černým, díky čemuž získá tým v posledních vteřinách kýžené body. Nevěřící výrazy soupeřů komentuje Libor Bouček slovy: „Tohle napojení jsem teda ještě nikdy neviděl“.

Pan Aleš (Háma) v akci

Proti týmu Jakuba Prachaře se v čele s Vojtou Kotkem postaví herci Aleš Háma, Roman Vojtek a herečka a čtyřnásobná mistryně světa ve stepu Kateřina Marie Fialová. I tato sestava překvapí, zejména pak Aleš Háma, který k údivu všech dokáže zodpovědět zapeklitou otázku a rázem se z něho stává „soutěžící pan Aleš“. Připomeňme, že v roli soutěžícího v Máme rádi Česko nebyl Aleš Háma žádným nováčkem.

Aleš Háma sice říká, že má mezery i v základním vzdělání, v pátečním díle soutěže Máme rádi Česko se populární herec a moderátor skutečně blýskne. „Na škole mi nešlo hodně věcí, fyzika, chemie, v přírodních vědách se začínám chytat až u přírodopisu. To je moje slabá stránka. A teď můj syn bere mocniny a odmocniny a já se ho ptal, co je ten racek nad tím číslem. Tak mi to vysvětlil. A myslel si, že dělám vlídnou srandu, ale já jsem to myslel smrtelně vážně,“ přizná v pořadu Háma.

Znalosti z historie a literatury má ale úctyhodné. Na otázku Jak se jmenuje farář, literát a rodák z Klenčí pod Čerchovem vypálil odpověď bez zaváhání, ještě přidal pravdivé doplňující informace a nešetřil ani humorem.

Ten den, kdy jsme byli na prvním místě

I v této zábavné show se nakonec objeví narážka na současnou situaci týkající se pandemie koronaviru.

Libor Bouček tuto otázku s pravidelností klade od samého začátku vysílání Česka, nevynechal jí tedy ani tentokrát: „Kdy jste byli naposled pyšní na to, že pocházíte z Česka, pánové?“ Poslechněte si odpověď Vojty Kotka:

Více uvidíte v dalším premiérovém dílu Show Máme rádi Česko v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.