Celebrity

12. března 2021 05:15

Zuzana Schneidewind

Tereza Kostková nikdy nedostane roli ve filmu Jana Hřebejka! Víme, proč

Máme rádi Česko IX (2): Jan Hřebejk křídou Terezy Kostkové

Proč si sympatická herečka Tereza Kostková pravděpodobně nikdy nezahraje ve filmu režiséra Jana Hřebejka. Co mu udělala? Známe odpověď! A dozvíte se ji i vy už tento pátek v oblíbené vědomostní soutěži Máme rádi Česko.

V rámci jedné z dílčích soutěží show Máme rádi Česko vyfasuje právě Tereza Kostková nelehký úkol, vyobrazit známého režiséra na skleněnou tabuli. Podobiznu navíc musí ztvárnit tak, aby kresleného poznali spoluhráči v týmu.

Čas na rozluštění hádanky se krátí, nervozita stoupá. Padají tipy jako Waldemar Matuška nebo Helena Růžičková. Nakonec se však jejímu týmu film Samotáři Jana Hřebejka podaří uhodnout.

Sama Tereza ale není s výsledkem svého kreslení spokojena a prosí: „Hlavně mu to neukazujte!“ Herecký kolega Aleš Háma, ovšem v týmu soupeře, výtvor i její prosbu komentuje slovy: „Tam si nikdy nezahraješ.“ Kostková sice odpovídá, že jí to nevadí, jelikož u něho stejně nikdy nehrála, Aleš Háma jí na to ale ještě neopomene s úsměvem vysvětlit: „Tak aspoň víš proč!“

Více uvidíte v dalším premiérové dílu show Máme rádi Česko v pátek ve 20:15 na Primě.

Zkuste se procvičit ve znalostech o české filmové klasice, ale i úplných novinkách. Nově pro vás máme v archivu iPrima.cz největší výběr opravdových legend české a československé kinematografie!