Exkluzivní ukázky z premiérového dílu show Máme rádi Česko. Startujeme v pátek na Primě

Show Máme rádi Česko pokračuje na Primě novými premiérovými díly! Zábavy nikdy není dost a pátečním večerům vždycky slušela! Podívejte se na první ochutnávky v exkluzivních scénách:

Nové díly zábavného pořadu Máme rádi Česko odvysílá televize Prima v nejbližších pěti pátečních večerech. Ani tentokrát nebudou chybět hvězdné týmy, ostřílení kapitáni a velká porce zábavy!

Oblíbená vědomostní show, která neodmyslitelně patří k pátečním večerům, startuje se svými premiérovými díly již tento pátek. Hvězdné týmy si společně s diváky doma u obrazovek prověří znalosti z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové a hudební branže, ale i všeobecného přehledu.

Své vědomosti tentokrát v týmu Jakuba Prachaře ukážou kuchaři Zdeněk Pohlreich a Přemek Forejt společně s tanečnicí Evou Krejčířovou.

1. Exkluzivní ukázka: Rozdíl mezi šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a Přemkem Forejtem? Třeba tento:

Proti nim se postaví tým Vojty Kotka v obsazení operní pěvkyně Dagmar Peckové, moderátora Petra Vágnera a modelky Kláry Vavruškové. Již tradičně bude večerem provázet oblíbený moderátor Libor Bouček.

2. Exkluzivní ukázka: Podívejte se na hříšný „Kotkův koutek

„Premiérové díly osmé řady nesou větší dynamiku, přibližujeme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup a soutěžící si budou muset zapamatovat obsah košíku, zapojili jsme do hry anagramy a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojil ke stabilnímu a nestárnoucímu tělesu Jiřího Dvořáka,“ říká Libor Bouček, který soutěž moderuje od počátku.

Připomeňme, že služebně stejně starý je v zábavném klání také kapitán Jakub Prachař. V jeho případě se s každou novou řadou dozvídáme stále novější perličky z jeho soukromého života.

3. Exkluzivní ukázka: Tohle musel kvůli nedostatku peněz dělat Jakub Prachař pro svoji sbírku známek

Premiérové díly osmé řady startují na Primě v pátek 18. září ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.