Kapitán Dolanský se zaučuje. Tady ochutnávka ze sobotní premiéry

Máme rádi Česko V (1): Jan Dolanský se zacvičuje

Podívejte se v předpremiérové scéně, že tento pořad zůstává věrný přízvisku ZÁBAVNÝ. Jan Dolanský se role kapitána zmocnil, jak nejlépe umí:-)

Populární zábavná show televize Prima Máme rádi Česko se vrací! První díl páté řady vysíláme už tuto sobotu. Moderátorem zůstává Libor Bouček, prvním kapitánem je herec a moderátor Jakub Prachař. Ve zbrusu nové roli kapitána druhého týmu se pak představí herec Jan Dolanský.

Novou řadu slavné show Máme rádi Česko ovládnou herci a hrdinové Ohnivýho kuřete: Lucie Polišenská, Michal Novotný, Richard Genzer, kteří nastoupí proti Kristýně Leichtovové, Ireně Máchové a Michalovi Suchánkovi.

Jak moc mají rádi Česko? Co o něm vědí a kde mají mezery? Dokáže nový kapitán Jan Dolanský porazit dosud neporazitelného kapitána Jakuba Prachaře? To vše a mnohem víc uvidíte v sobotu 22. dubna ve 20.15 na Primě!

Dolanský: Přemýšlel jsem, jestli to přijmu

„Mám z toho nervy, je to velký pořad. Všichni mají strach, aby svým způsobem nebyli za hlupáky. Lidi to berou jako zábavu. Přemýšlel jsem, jestli to přijmu, protože stát vedle Jakuba a Libora není fakt vůbec jednoduchý. Pak jsem si říkal, že si to člověk může užít, a myslím, že si to teď docela užívám,“ prozradil Jan Dolanský.

Bouček o novém kapitánovi: Honza je klidný, ale jde si za svým

„Honza Dolanský je klidnější než předcházející kapitáni a zatím se mu daří velmi dobře. Myslím si, že Jakub Prachař, který je notorickým vítězem této soutěže, tak může mít oprávněně velký strach z toho, v jaké formě se Honza představuje, protože stát se může úplně cokoliv, Honza je klidný, ale jde si za svým a je to výborná volba,“ řekl Libor Bouček, moderátor show.

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

Poslechněte si také, co o roli kapatána řekl sám Jan Dolanský:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.