Kde trávil kapitán Česka Jan Dolanský nejraději prázdniny jako kluk a kam vyrazí letos?

Jak vypadaly letní měsíce volna kapitána show Máme rádi Česko, když byl ještě malý kluk? Co myslíte, kde je trávil nejraději? V Čechách, nebo v zahraniční? A co ty letošní?

Kapitán týmu Bílých, ale i hvězda seriálu Ohnivý kuře na otázku nej prázdnin odpovídá jasně. "Trávil jsem je hodně s babičkou a dědou na chatě, což byly asi nejhezčí dny prázdnin, protože se o nás úžasně starali," vzpomíná herec Jan Dolanský na nezapomenutelné okamžiky dětství s prarodiči a pokračuje.

"Byl jsem tam s bráchou dvojčetem, se kterým jsme vymýšleli spoustu zajímavých věcí. A pak, protože jsme chodili do skauta, jsme jezdili na tábory, kde to taky bylo parádní a setkávali jsme se s novými lidmi."

Letošní prázdniny? S Kuřetem na plný úvazek

A co letos, chystá se herec někam na dovolenou? "Nechystám, protože většinu času budu trávit na natáčení Ohnivýho kuřete. Mám pár dní volna, tak pojedeme někam s dětmi, ale většinu léta mi zabere práce," odpovídá stále pracovně zapřažený sympaťák Dolanský.

Na stránkách o show Máme rádi Česko si můžete kdykoliv Jana Dolanského připomenout. A nejen jeho. Přehrát si zde můžete celou řadu bonusových scén, které v televizi nebyly, nebo rozhovory s aktéry této zábavné soutěže.

Bavte se, kdykoliv dostanete chuť!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.