Máme rádi Česko: Nejsložitější nápověda, která však dává smysl, a rozbité tlačítko bílého týmu

Jak by mohla vypadat dokonalá nápověda? Rozhodně tak, jak ji předvedla herečka Sarah Haváčová v premiérovém díle zábavného pořadu Máme rádi Česko. A co dělat s rozbitým tlačítkem? Dívejte se v pátek 9. října ve 20.15 na Primě!

Premiérový díl show Máme rádi Česko přinese nezapomenutelné a vtipné momenty, které vám zaručeně zpříjemní páteční večer. Proti sobě se v něm postaví Monika Absolonová, Lenka Termerová a Michal Slaný v týmu Jakuba Prachaře a Pavel Zedníček, Petra Špindlerová a Sarah Haváčová v týmu Vojty Kotka.

Tým Vojty Kotka bude mít patálie se svým přihlašovacím tlačítkem. Vojta si myslí, že tlačítko Jakuba Prachaře je mnohem rychlejší než to jeho. Vysvětlit taktiku, jak rychle hlasovat, mu bude muset moderátor soutěže Libor Bouček. Jakuba Prachaře má totiž perfektně přečteného.

Podívejte se na patálii s tlačítkem ve videu

Dalším zábavným momentem bude kreslení herečky Sarah Haváčové, která dokonale znázorní velmi známou obec. Nikdo ji však z bílého týmu neuhádne. Poznáte, o jakou obec se jedná?

Podívejte se na celou kreslenou nápovědu

Premiérový díl Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20.15 na TV Prima!

Vojtu Kotka si nyní můžete užít v hlavní roli v premiérovém krimiseriálu Einstein - Případy nesnesitelného génia, který pro vás nyní máme celý exkluzivně online v archivu iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.