Svíčková ve vlasech i Jakub v tranzu. Pusťte si bonusy ze show Máme rádi Česko

Třetí kolo VI. řady populární zábavné show Máme rádi Česko je za námi! Opět toho pro vás máme z neděle ještě více. Bavte se při sledování bonusových scén níže!

Tyto soutěžící jste viděli soupeřit proti sobě ve 3. premiérovém dílu VI. řady show. Do týmu Jakuba Prachaře přišli: herečka Alena Doláková, kterou určitě budete znát mimo jiné z Mordparty, horolezec Marek Holeček a profesiánální diskžokej a zakladatel fotbalového klubu osobností Amfora Petr Salava. Po boku kapitána Jana Dolanského soutěžili herečka Eva Burešová a muzikanti Václav Noid Bárta s Kamilem Střihavkou.

Celou nedělní epizodu si teď můžete pustit online na iprima.cz

A tady je první sestřih scén, které jste v televizi neviděli. Bavte se:

A v zábavě můžete pokračovat sledováním druhého bonusového videa. Napadlo by vás například, kam herečka Eva Burešová dává svíčkovou?

Další premiérový díl VI. řady show Máme rádi Česko sledujte na Primě zase v neděli ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.