Zimní speciál zábavné show Máme rádi Česko. Premiéra už v neděli na Primě!

Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi humor. Celkem dva díly zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko vás budou bavit již v neděli 8. prosince a za týden 15. prosince vždy od 20.15 na Primě. Můžete se těšit nejen na osvědčené tváře, kapitány Jakuba Prachaře a Vojtu Kotka, ale i na řadu speciálních zimních hostů. Představil nám je sám scenárista a moderátor show Libor Bouček:

Jak říká scenárista a oblíbený moderátor show Libor Bouček: „ Zima, to nejsou jenom mrazy a plískanice. To je také spousta sněhu, tradičních sportů a zábavy.“ A platí, že zimní zábavu si nejlépe užijete s někým, kdo má zimu pod kůží.

Na koho se tedy v prvním premiérovém dílu zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko můžete těšit?

Tým kapitána Jakuba Prachaře budou reprezentovat herečka Kateřina Klausová, která má se zimou společnou roli ve filmu Špindl, dále herec s chladivým jménem Karel Zima (sledujte ho také v seriálu Temný kraj online) a bývalý český skokan na lyžích, mistr světa v letech na lyžích a olympijský medailista Jaroslav Sakala.

V týmu kapitána Vojty Kotka nastoupí zpěvačka a moderátorka Marta Jandová (pusťte si Martu v její show), mistr Evropy z roku 2008, krasobruslař "v penzi", dnes sportovní moderátor Tomáš Verner a hokejový trenér a bývalý hokejový útočník Martin Procházka.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Premiérový díl zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko nepropásněte již tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.