Podpantoflák? Mladík je manipulován vlastní přítelkyní. Zachrání ho Mateřský instinkt?

Jak zásadní je role partnerky, se přesvědčí matka syna, který je manipulován ženami. Dá se její syn zachránit? To uvidíte už ve 20.15 v sobotu na Prima LOVE.

Další americký thriller diváky Prima LOVE čeká už v sobotu. Po týdnu v rámci romantických večerů s německou spisovatelkou Inge Lindström, vás během sobotního večera obohatíme trochou napětí.

Ve 20.15 na Prima LOVE uvidíte další z příběhů ze života s názvem Mateřský instinkt.

Maddie má syna Chrise, který se právě dostal z depresí, jimiž trpěl po rozchodu s přítelkyní. Toho dne, kdy se vrátil do školy, se objevila dívka jménem Vanessa, která si Chrise omotala kolem prstu. Vanessa dělala všechno pro to, aby s ní byl Chris každý den. Dokonce se jí podařilo brzy přespat u něj doma, a i k sexu se dostali velmi rychle. Chris je z Vanessy tak nadšený, že se vyhýbá kamarádům, tréninkům, a dokonce chodí i za školu. Maddie začíná chování syna velmi znepokojovat a všímá si, že Vanessa jí otevřeně pohrdá.

Divka, která umí využít situace

Vanessa ví, že měl Chrisův otec problémy s alkoholem, ale i tak ho opíjí. Dokonce donese marihuanu. Maddie tedy nezbývá nic jiného, než poprosit Chrisova otce o pomoc. Otec o Vanesse zjistil velmi nepříjemné věci. Vanessa Chrisovi lhala o svém životě a o svojí minulosti. Její bývalý přítel se dokonce zabil, ale to Chrisovi Vanessa neřekla. Chris se tedy snaží držet od Vanessy dál, ale ona ho má k sobě připoutaného.

Když se Chris pokusí vrátit k běžnému životu, kde se vídá s kamarády a chodí na tréninky, začne se Vanessa schválně ukazovat s jiným klukem. Vše to dojde tak daleko, že jednou večer Vanessa zavolá Chrisovi a tvrdí mu, že se chce zabít. Chris za ní tedy běží a stráví s ní večer. Vanessa ale Chrise zdroguje a dělá si s ním, co chce. Celé to ukončí až Maddie, která si pro Chrise dojede.

Falešné obvinění změní život

Následujícího dne je Chris obviněn ze znásilnění. Vanessa o tom mluví přede všemi ze školy, takže Chrise začnou šikanovat. Do Chrisova domu někdo neustále volá, chodí mu výhružné e-maily a on sám se začíná hroutit. Vanessa na něj ale zahraje divadlo, ve kterém ho přesvědčí, že jí skutečně ublížil. Namluví mu totiž, že to má po otci, který byl násilný alkoholik. Vanessa ale také Chrisovi nabídne mír. Chris je zcela poblázněný a znovu se potají dává s Vanessou dohromady. Pak ho ale neznámí útočníci zmlátí na ulici, za což může opět Vanessa, ale to Chris netuší. Zato Maddie tuší, že se něco děje, a tak jede na úřad sociální péče, kde dostane jména dvou žen, které jí mohou o Vanesse říct víc. Jednou z těch žen je matka chlapce, který se kvůli Vanesse zabil. Maddie se o syna bojí a má k tomu důvod. Když Maddie odjela z domu, odešel Chris za Vanessou do parku....

Podívejte se na thriller v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.