Seriály a filmy

14. října 2018 14:38

Jana Mrákotová

Adam Brejcha to se setřičkama umí!

Vypadá to, že doktor Brejcha konečně uspěje u Libušky. Jejich dostaveníčko ale nezůstane bez povšimnutí. Vrchní sestra Mery má oči všude! Vypadá to, že doktor Brejcha konečně uspěje u Libušky. Jejich dostaveníčko ale nezůstane bez povšimnutí. Vrchní sestra Mery má oči všude!

U sestry Libušky začíná Adam Brejcha skórovat. Nechává se přemluvit k pikniku na louce za nemocnicí. A schůzka se jí velmi líbí. Adam umí být velmi šarmantní a charismatický, když chce. Bohužel, zatímco si oba užívají pohody, Libušku shání na urgentu Mery. Podívejte se na upoutávku, co naše hrdiny čeká v dalším díle

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu

Prokop vyhrál v pokerovém turnaji, teď může dát matce peníze na pračku a ještě jí přidat něco navíc. Poker ho začíná dost pohlcovat, a to i na úkor blízkých. Mery vyčte Saše, že má nepořádek v dokumentech, ta si to ale nenechá líbit. Žák musí s sebou do práce vzít Vikouška, na urgentu se o něj postarají. A doktor Brejcha chce navázat na úspěch u Libušky.

Všechny díly seriálu Modrý kód můžete sledovat také online.

Premiérový díl seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 15. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.