Bojan se v seriálu Modrý kód dozví, že Honza operuje pod vlivem prášků. Jak zareaguje?

Na to se podívejte ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód. Spokojený rozhodně nebude, navíc se bude cítit podvedený Mery a Michalem, že k němu nebyli ohledně skutečného stavu Honzy upřímní.

Saša je sice nadšená z nabídky práce na prestižním pražském oddělení. Jakkoliv pochybnosti docenta Šeříka nejprve neguje, přece jen v ní zasadil zrnko pochybností, které se bohužel potvrdí. Místo jí skutečně sehnal Kamil Prchlík. Nyní je jen na Saše zhodnotit, zda se na celé akci podílela i její matka, nebo nikoliv:

Mladý hokejista, kterého do hokeje netlačí jeho sportovní ambice, ale spíš nenaplněné sny jeho otce, bude jedním z hlavních pacientů rubavského urgentního příjmu. Protože se jedná o syna bohatého podnikatele, v hokejovém týmu je protežovaný, právě proto jej také spoluhráč zraní.

Další pacientkou na urgentu je žena s bolestmi břicha. Ženu, úspěšnou byznysmenku, bude čekat závažná operace, její rodinu ale především zajímá to, jak se celá situace vyvine vzhledem k fungování její firmy. Vedle toho budou mít na urgentu ve spolupráci s policií také případ napadeného učitele obviněného ze sexuálního obtěžování studentky. Je pravda na straně dívky, nebo naopak učitele. Jak moc se ctí presumpce neviny?

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Maty stále řeší situaci s Laurou. Vzhledem ke společné historii s Veronikou je právě Veronika tím, kdo Matymu dokáže dobře poradit. Ale asi to není přesně ten typ rady, který by Maty ocenil:

Honza své psychické i fyzické problémy saturuje tlumícími léky. Protože už si ale s množstvím léků, které užívá, nemůže dovolit nechat napsat si je na sebe, poprosila Váňu. Nyní přichází dodávka léků, bohužel za přítomnosti Jiřího Bojana, který se coby psychiatr samozřejmě zajímá o to, jak na tom jeho personál psychicky je. Váni se proto rovnou zeptá, a Váňa bezelstně odpoví. Pro Honzu se tak věci začínají komplikovat. S jejím chováním navíc začíná mít problém i její nejlepší kamarád Michal:

Rasputin není spokojen s tím, na jaké úrovni je schopen operovat, bez ohledu na to, jaké pokroky v rekonvalescenci udělal. Rozhodne se proto na rubavském urgentním příjmu skončit, a Jiří Bojan tak začíná pociťovat akutní nedostatek lékařů.

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.