Boží mlýny melou. Proti starostce! Sledujte Modrý kód

Modrý kód (61) - upoutávka

Až dosud se zdálo, že má starostka Růžičková pod kontrolou úplně všechno od Rubavy, místního urgentu až po život všech kolem včetně její dcery. Najednou se zdá, že to tak ale vůbec není…

Dcera dostane od svého otce krásné auto k narozeninám. Protože má ale za sebou bujarou oslavu, řídit se jí nechce. Otec jí nakonec přesvědčí, aby alespoň sedla za volant, aby ji vyfotil. Ona jej ale vozem vážně zraní!

Zoja je zpět

Na rubavském urgentu se objeví Zoja. Setkává se s Rasputinem a už z jejího výrazu je jasné, že má dobré zprávy!

Zoja a Rasputin se navíc opět sblíží po dlouhém odloučení. Jejich společnému štěstí nahraje velká náhoda!

Podivný manželský trojúhelník

Dalším pacientem je dívka po pádu z hrazdy a její sportovní partner, který se ji snažil zachytit. Oba jsou v bezvědomí a evidentně zranění. Zároveň je ale čeká velké sportovní klání ve Francii a zhroucení přichází z toho, že je jejich účast v ohrožení. Z jejich úrazu je nejvíce zklamaná manželka muže, která jemu a své sestře dělá manažerku. Začíná být jasné, že tahle trojice má vážný problém… To, kde jsou skutečné city, se prokáže v momentě, kdy vychází najevo, že muž už nebude nikdy vinou přerušení míchy chodit.

Problémy s Kodymem

Zato starostka Růžičková si myslí, bůhví jak na tom není dobře, a přitom vůbec není. Její „doktůrek“ Kodym totiž podává výpověď! Tohle se starostce ani za mák nelíbí a poprvé je to ona, kdo si neví rady… Zaskočená je z toho i Saša.

Jak to dopadne mezi starostkou a Kodymem? A co s Rasputin a Zoja? Dívejte se v pondělí na Primě od 20.15 na Primě na Modrý kód!

Sdílejte článek