Čeká vás boží trest, když chcete vykrást faru? Podívejte se ONLINE na Modrý kód

Nestihli jste pondělní epizodu na obrazovce televize Prima? Nevadí, mrkněte se na ni online!

Mladá zlodějka se rozhodne vykrást byt. Bohužel narazí zrovna na farářův, kde nic, co by mohla následně zpeněžit, nenajde. Aby se ale nedostala do rukou policistů, vyskočí z okna, čímž si přivodí různá vážná poranění. A rukám zákona se tak stejně nevyhne.

Překvapivě za ní ale dojde farář, kterému chtěla vykrást byt, až do nemocnice. Snese se na ni boží trest, nebo naopak odpuštění?

Co s Bíbou?

Na urgentu ve spolupráci s kardiologií už Bojan s Davidem plánují, jakou operaci by měla podstoupit Bíba. David je proti, aby jí byla voperována speciální pumpa, možní infarkty to podle něj nemůže zastavit. Chce, aby Bíba podstoupila jeho experimentální léčbu. O tom ale zase nechce nic slyšet primář…

Může těhotenství, ač odsouzené ke špatnému konci, zachránit manželství? V tom doufá další z pacientek na urgentním příjmu, již manžel léta podvádí. Jenže mimoděložní těhotenství pro dítě skýtá nulovou naději na přežití, ale je zároveň velkým rizikem pro ženu samotnou…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.