David dostane v Modrém kódu ataku přímo na sále. Co z toho vyvodí nový primář?

Zdá se, že David přestává mít svoji nemoc pod kontrolou. Jeho záchvat totiž bez předchozích příznaků propukne na sále přímo během operace. A díky Viktorovi se tato informace dostane přímo k novému primáři Kodymovi.

Geocaching může být i dost nebezpečná zábava. Přesvědčí se o tom starší manželský pár, když se muž zřítí z útesu. Jak vážná budou jeho zranění? Dokážou si s nimi na urgentu lékaři poradit?

Kolaps na sále

Horší ovšem bude, že přímo při operaci dostane David Hofbauer ataku své nemoci. A Viktor, jako správný práskač, to dá rovnou vědět primářovi. Z toho kouká průšvih!

Když se o situaci dozví Jiří Bojan, vyloží před Kodymem karty na stůl. Jenže nový primář, jak to tak vypadá, nebude mít pro Davidův stav pochopení v podobném rozsahu jako Bojan.

Doktor Kodym se zabydluje na pozici primáře. Vypadá to, že by to nakonec mohlo klapat, jenže v souvislosti s Davidem to moc nepůsobí. Navíc řeší akutní nedostatek sester a střetne se i se Sašou kvůli pacientce. Dokáže si před primářem i přes osobní neshody mladá lékařka obhájit svůj názor?

Deprese po porodu

Petra je po porodu a odevzdání miminka psychicky na dně. Chce proto spíš pracovat, a city potlačit. Nyní ale bude muset řešit, že nezvládá péči o malou Sabinku. Nakonec se jí ale nabídne nečekaná výpomoc.

Na urgent přivážejí mladou tanečnici, která během tréninku omdlela a nešťastně si zlomila ruku v zápěstí. Její partner a zároveň manažer nechce nic slyšet o tom, že by snad měla mít na ruce dlahu a dát si od tance oddech. Čeká ji totiž náročná a velmi důležitá soutěž.

Ukazuje se nicméně, že dívka má daleko vážnější obtíže. Prokop se bude snažit ji důkladně vyšetřit, což ale ona pod vlivem svého partnera odmítne. Nakonec ale v důsledku kolapsu přece jen k vyšetření svolí a to, co se dozví, jejím životem otřese od základů.

Vali bude muset řešit pacienta s úrazem hlavy. Ten pravděpodobně trpí halucinacemi a slyšinami, které si ale nepřipouští.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.