Dita se chce v seriálu Modrý kód stěhovat k Viktorovi. On na to má ale jiný názor!

Že chce Dita Viktora jenom pro sebe, to nikomu neuniklo. Viktorovi se ale do vážného vztahu evidentně moc nechce a Ditě to dá jasně najevo. Podívejte se na to ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Návštěvy posiloven a pravidelné cvičení bývají vnímány jako zdraví prospěšná záležitost. Mladá žena ale právě po návštěvě posilovny skončí na urgentní příjmu. Co se jí stalo? To budou muset zjistit rubavští lékaři.

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Jak už Viktora upozorňoval dříve Filip, Dita to s ním myslí vážně. A svým chováním jasně naznačuje, že by vztah posunula dále – k Viktorovi se chce evidentně nastěhovat. Viktor sám si těchto jemných náznaků nevšiml, nicméně Ditino chování tomu jasně napovídá. Tady Viktor zpozorní, není si totiž úplně jistý tím, zda chce on sám vztah takto posunout. Ditě dá jasně najevo, co si o jejím plánu myslí. Dita nadšená nebude…

Podívejte se na sestřih ze středeční epizody:

Na urgentu se chystá oslava Filipových narozenin. Do služby se vrací i Honza, samozřejmě s podmínkou pravidelných návštěv terapie. Práce ale bude mít dost, vyšetřovat bude třeba pacienta s podezřením na infarkt. S podobnými symptomy přiváží záchranka i dalšího muže. Z chování pacientů na urgentu začíná být jasné, že se v regionu rozmáhá boj o to, který urgent vydrží. Právě tento pacient bude evidentně příznivcem spíše toho ústeckého.

Kdo za toto negativní ladění pacientů proti Rubavě stojí? Samozřejmě že Kamil Prchlík. Tohle mu Saša nedaruje. Ve spolupráci s kolegyněmi z jiných oddělení a překvapivě i docentem Šeříkem vymyslí na Kamila zákeřnou boudu:

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo svůj oblíbený lékařský seriál sledujte také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.