Seriály a filmy

12. února 2019 07:20

Jana Mrákotová

Doktor Rasputin má na urgentu krajana

Maty Bojan se chystá na stáž v Americe, kterou společně se Sašou a Prokopem vyhrál. Rasputina čeká v Rubavě překvapení v podobě krajana z Ruska.

Hned v úvodu další epizody Modrého kódu bojují lékaři o život mladé ženy, kterou někdo podřízl. Na urgent přivážejí také pacienta, který má výrazné bolesti žaludku. Příčina bolesti se ukáže poněkud bizarní. A Maty Bojan míří na stáž do Ameriky. Podívejte se na ukázku.

Primář Bojan se rozhodne proslavit své oddělení i v zahraničí. Umožní proto ruskému lékaři Lazarevovi stáž na rubavském urgentu. Z videa je jasně vidět, že tuto spolupráci vítá.

Vítejte v Rubavě

Kdo ale není stejně nadšený, je doktor Vilkin, kterému pro jeho schopnosti nikdo neřekne jinak než Rasputin. Vzhledem k tomu, že se v Rubavě stále ukrývá, je vůči cizím velmi podezřívavý. A nový krajan v něm důvěru tedy rozhodně nevyvolává, jak je patrné z ukázky.

Vy ale nejste odsud

Modrý kód sledujte také online.

Další epizoda Modrého kódu již ve středu 13. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.