Seriály a filmy

25. ledna 2019 09:30

Jana Mrákotová

Doktorka Vali má další trápení s malou Deniskou

Doktorka Vali Slavíčková z Modrého kódu má konečně v péči malou Denisku, na kterou se ona i její dcera Růženka moc těšily. Hodně jí pomohl Viktor Žák, který chce ale svoji spasitelskou misi ukončit. Tak jednoduché to ale nebude.

Při ošetřování pacienta s akutním zánětem slinivky to mezi sestřičkou Petrou a doktorem Prokopem Hlinkou zase začíná jiskřit. Oba v sobě mají slušný zmatek. Tým Saši, Prokopa a Matyho se vrací z finále doktorské soutěže. A Vali pátrá po příčině bolesti břicha u malé pacientky. To,co objeví u ní v žaludku, všechny překvapí. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu seriálu Modrý kód, který můžete sledovat také online.

Vali dostane anonymní dopis obviňující Denisku z krádeže, dozvídá se tak, že sousedé v domě jsou plni předsudků. Kontaktuje ji i sociálka. Žák stojí při ní a Vali si vědomuje si, že bez něj by to s holkama měly těžší.

Komu Deniska vadí?

Sledujte další díl Modrého kódu v pondělí 28. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.