Dva útočníci v Modrém kódu napadnou Petru, Sabinku, a dokonce Ondru

Dva útočníci v Modrém kódu napadnou Petru, Sabinku, a dokonce Ondru

Petra vyrazí se Sabinkou ven procházku do lesa, kde se koná velká dětská akce. V lese je ale napadnou dva muži. Sabinka odnese napadení hůř než Petra, je zraněná. Petře přitom hrozí, že kvůli sebeobraně může mít problém.

Na urgent ji přiváží policista Ondřej. Na příjmu ale sám zkolabuje. Musí ihned na operační sál, kde se o něj postará Rasputin. Má totiž perforovanou plíci.

Vážný případ v Modrém kódu

Mery by nejraději s Davidem probrala neshody, které má ohledně vztahu s ním, s Ninou. Řešit ale bude muset spíš případ svého bratra, který je na sále ve vážném stavu.

Za Filipem Kodymem se vrací profesor Houska. Chce vrátit peníze za podplacenou operaci. Saša, která úplatek viděla, si už sama domyslela, co se děje. Začne Filipa vydírat, chce zajímavé případy. Jeden takový na ni přesně čeká!

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.