Eva Josefíková miluje prachatého ženáče

Mladá divadelní a televizní herečka Eva Josefíková se dostala do nezáviděníhodné situace, která není zrovna snem všech žen. Zamilovala se do ženatého podnikatele.

Říká se, že láska hory přenáší, jak to však dopadne s mladou herečkou, kterou si většina diváků spojuje s rolemi jemných princezen, je zatím ve hvězdách. Její vyvolený je bohatý a zajištěný muž, majitel hotelu v Krušných horách, pro kterého případný rozvod může být otázkou velkého dělení majetku.

„Takové věci se dějí a jsou na denním pořádku. Někdo si prostě nemůže pomoct, a když je zamilovaný, tak se vrhá do něčeho, co už třeba od začátku nemá smysl,“ říká Eva Josefíková.

Častou životní komplikaci mladých žen si herečka prožívá však jen před televizní kamerou – v roli mladé lékařky Lucie Krutinové v připravovaném novém seriálu Televize Prima Modrý kód. Jejím seriálovým ženáčem je charismatický Vašek Vašák. Jak to s její zamilovanou postavou nakonec dopadne, poznají diváci již brzy.

Sdílejte článek
Štítky podnikatel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.