Seriály a filmy

11. června 2019 11:02

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Jak dlouho vydrží Mery její štěstí?!

Mery ze seriálu Modrý kód je po dlouhé době konečně zamilovaná. Přestala se bránit vlastním citům a vztah s traumatologem Michalem Tomáškem si užívá. Zdá se, že její city jsou opětované. Jak dlouho jí ale její štěstí vydrží?

Mery a Michal spolu začali chodit. Mery ví, že Michal bude odjíždět na misi, ale oba chtějí těch pár měsíců překonat. Mery je šťastná a spokojená. Nebojí se to přiznat sobě i Michalovi nahlas. Podívejte se na její vyznání Michalovi již nyní exkluzivně v našem videu!

Jsem šťastná

Její štěstí a spokojenost ale nebudou bez mráčků. Mery tvrdě zasáhnou slova jejího otce, který se nehodlá smířit s tím, že ho mladá sestřička Šárka pustila k vodě. Zhrzený ženich Jarda Černý si nechce připustit, že svatba nebude! Svoji zlost si vybíjí právě na zamilované Mery, kterou jeho slova tvrdě zasáhnou, jak je jasně patrné z ukázky, kterou jsme pro vás připravili.

Modrý kód určitě sledujte také online!

Poslední díl Modrého kódu před letní pauzou uvidíte ve středu 12. 6. ve 20.15! Modrý kód nekončí, po prázdninové pauze se opět vrátí na obrazovky Primy.

Chcete se podívat na pokračování oblíbeného seriálu již nyní? Využijte naší iPrima Videopůjčovny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.