Seriály a filmy

13. května 2019 22:05

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Mery půjde o život!

Další díl seriálu Modrý kód přinese hned několik vyhrocených situací. Vrchní Mery půjde dokonce o život! Přinášíme vám exkluzivní ukázku.

Adam Brejcha má další konflikt s Mery. Mery má stále pocit, že se proti ní spřáhl s jejím otcem. Adam se navíc netají tím, že je mu Jardův styl aktivního stáří velmi sympatický a fandí mu. Prchlík bude mít další problém, který vygraduje. A Mery půjde na urgentu o život.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu

Adam ošetřuje pacienta, který jeví symptomy epilepsie. Brejcha je ale zkušený diagnostik a velmi rychle odhadne, že se jedná o feťáka, který problémy jen předstírá a jeho jediným cílem je dostat se k opiátům. Celá situace se ale vymkne všem z rukou a vrchní Mery se ocitne v přímém ohrožení života. Narkoman si ji bere jako rukojmí! Zasahuje Adam, který se ukáže jako chlap v tom nejlepším světle.

Exkluzivně můžete vidět dramatickou situaci na urgentu už nyní díky naší ukázce!

Zabiju ji!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již ve středu 15. 5. ve 20.15. Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.