Seriály a filmy

21. srpna 2019 08:21

Jana Mrákotová

EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na setkání Mery a Michala!

Modrý kód je po prázdninové pauze zpět! A návrat na obrazovky to bude ve velkém, akčním stylu. Traumatolog Michal Tomášek se do Rubavy vrací jako hrdina.

Traumatolog Michal Tomášek svým příchodem do Rubavy řádně zamíchal kartami. Do života zasáhl hlavně Mery. Už se zdálo, že David Hofbauer je konečně zapomenutý. Bohužel happy end se zatím nekoná. Mezi Mery a Michalem došlo k nedorozumění. Nyní se Michal vrací do Rubavy jako hrdina – při ozbrojeném přepadení benzínové pumpy zachránil život oběti střelby. A při té příležitosti se potkává s Mery. Podívejte se na jejich setkání již nyní!

To jsi byl Ty?!

Jednoduché to nebude mít ani sestřička Petra, za kterou přijíždí její matka a chce malou Sabinku zpátky do své péče. Saša Růžičková plní slib a pomáhá matce s volební kampaní. Všichni si z ní utahují, až na Rasputina. Ten nejen, že si ji nedobírá, ale dokonce ji přizve k náročné operaci páteře, Saša při ní exceluje. Mezi Vali a Žákem opadlo napětí. Zdá se, že se vše v dobré obrací. Podívejte se, co vás v premiérovém díle Modrého kódu čeká.

Modrý kód je zpět

Seriál Modrý kód opět od pondělka 26. 8. ve 20.15 na Primě!

Nehcete na Modrý kód čekat až do 26. 8.? Nemusíte. Využijte iPrima Videopůčovnu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.