Seriály a filmy

7. května 2019 11:37

Jana Mrákotová

Exkluzivně: Porod doma se změní v boj o život!

Lékaři a zdravotníci řeší v Modrém kódu celou řadu dramatických situacích, při kterých jde i dost často o život. Tentokrát budou bojovat o život mladé maminky, která se rozhodne porodit své první dítě doma s pomocí porodní asistentky.

Seriál Modrý kód se inspiruje skutečnými situacemi a případy, které lékaři, zdravotníci a také zachranáři musí řešit. Tentokrát tvůrci našim hrdinům připravili nelehkou situaci. Porod doma, který se nakonec zvrtne v boj o život mladé maminky.

Přinášíme vám exkluzivně ukázku z dramatické situace

Jak to celé dopadne si nenechte ujít v dalším pokračování Modrého kódu, který sledujte také online.

Porody doma jsou velmi diskutované téma, na které ve společnosti nepanuje jednotný názor.

O porodu doma uvažovala i Meghan, manželka britského prince Harryho. Nakonec ale tento týden vévodkyně Meghan porodila svého prvorozeného syna na klinice. Královskému páru gratulujeme.

Další díl Modrého kódu vysílá Prima mimořádně až příští pondělí 13. 5. Ve středu 8. 5. Diváci uvidí oblíbený český film Copak je to za vojáka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.