Exkluzivně ze seriálu Modrý kód: Vybere si Laura Prokopa, nebo Matyho?

Mezi Laurou a Prokopem to začíná silně skřípat. Největší svár zaseje mezi dva milence Petra, která Prokopa pozve, aby za ní na pár dní přijel. Prokop tuto nabídku s radostí přijme, ale Laura se tak ocitá na druhé koleji. Oporou jí bude Maty. Je šance, že se jejich přátelství změní v něco víc? Nechte se už teď nalákat exkluzivními ukázkami z další epizody seriálu Modrý kód, kterou uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě.

Honza se chystá na stěhování na ubytovnu od Mery a Michala, kromě toho začíná mít své první pacienty na urgentním příjmu. Zdá se, že začíná být konečně v pořádku. Užívá ale zvláštní multivitaminy. Ty si od Honzy půjčí nemocná Markéta v domnění, že jí pomohou překonat virózu. Evidentně jsou to ale velmi speciální „vitamíny“…

Prokop strávil víkend ve Vídni s Laurou. Jak ale vysvětluje Matymu, s Laurou to na žádné velké závazky nevidí. Maty to moc nechápe, protože podle něj je Laura skvělá žena. Jenže Prokop se na vztah momentálně nevidí. Navíc se mu po dlouhé době ozve Petra.

Podívejte se na video:

Prokop je samozřejmě nadšený, zejména když mu Petra nabídne, aby za ní přijel. O poznání méně nadšená je z vývoje situace Laura. Celá věc ji dost mrzí a začíná jí být jasné, že to s ní Prokop nemyslí úplně vážně. Ona ale přitom hledá vztah. Možná je ale v její blízkosti někdo jiný, kdo by pro ni byl ten pravý.

Myslíte si, že by to mohlo mezi Matym a Laurou klapnout?

Mafián na urgentu

Na urgentní příjem přivážejí muže postřeleného do ramene. Už jen to, že jej přivážejí ve společnosti bodyguardů, poukazuje na to, že se rozhodně nejedná o obyčejného člověka, ale známého podnikatele Bařinu. Zároveň přivážejí i pachatele střelby. Jak Saša zjišťuje, jedná se o vlivného místního podnikatele. A protože se zanedlouho po jeho přivezení na urgentu zničehonic objevuje i Kamil Prchlík, který s postřeleným mužem řeší, co udělat se střelcem, Saše začíná být jasné, že to určitě není náhoda. Jak se bude na tuto informaci tvářit její matka, která má s Kamilem rozhodně nejen pracovní vztahy?

Sledujte upoutávku dalšího dílu seriálu Modrý kód:

Na urgentní příjem přivážejí ženu se zvláštními zdravotními obtížemi. Jedná se o parazita nebo snad nějakou exotickou nemoc? Docent Šeřík bude mít také novou pacientku, starší dámu s opařenýma rukama od prasklé rychlovarné konvice. Popáleniny nejsou ale jediný problém, kterému žena řeší. Zdá se, že ji zneužívá její vlastní vnuk. A nejen to budou na urgentu lékaři řešit. Party mladých kluků vyrazí do rozestavěného domu. Jeden z nich spadne do nezajištěného patra a neštěstí je na světě.

Seriál Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo online v přepremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.