Seriály a filmy

17. června 2019 08:10

Jana Mrákotová

Holky Růžičkovy jsou opravdu zvláštní matka s dcerou

V doposud poslední řadě seriálu Modrý kód došlo i k jednomu velkému shledání. Opět se sešly matka s dcerou Růžičkovi. Jejich vztah není úplně klasický, ale jedno mají obě společné - ambicióznost.

Připomeňte si velmi komplikovaný vztah doktorky Saši Růžičkové k její matce, která je shodou okolností starostkou Rubavy. Právě kvůli matce byla Saša vnímaná jako protekční fracek. Navíc to celé umocňovala svoji konfliktní povahou. Po čase se však ukazuje, že má na to, aby byla špičkovou lékařkou i bez protekce své matky. Starostku Darinu Růžičkovou hraje Kateřina Brožová.

S matkou Saša dokonce přerušila i kontakty. Jaké je tedy její překvapení, když se matinka jednoho dne objeví na urgentu. A k Saše se strašně hrne. Té je ihned jasné, že to nebude jen tak, že tahle vykutálení matinka bude jistě něco chtít. Čas dá Saše za pravdu.

Taky tě ráda vidím

Modrý kód sledujte v době letní pauzy online!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.