Honza má v Modrém kódu opravdu problém. Přesvědčí se o tom i Markéta!

Markéta totiž Honzu najde v bytě v bezvědomí, dokonce jí bude volat i záchranku. Nakonec se ukáže, že zbytečně… Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Podvádět na pokeru, to se nemusí vyplácet. Přesvědčí se o tom sourozenecké duo podvodníků – a s nimi i lékaři na urgentu, kteří budou muset ošetřovat pobodaného muže.

Mery i Michal stále řeší, co se to děje s Honzou. Mery už začíná mít pocit, že by možná bylo vhodné řešit její trauma s profesionálem. Není si jista tím, zda na to oni dva stačí. Honza totiž vytopí sousedy, když si napouští vanu. Svědkem toho, že opravdu není v pořádku, bude i Markéta, který ji najde spící na zemi v obýváku. Nejprve si myslí, že je v bezvědomí, pak jí ale dojde, co se opravdu stalo…

Podívejte se na to ve videu:

S Viktorem Žákem je od odjezdu Vali k nevydržení. Laura si s jeho řečmi poradí a nic si z nich nedělá, zato nová posila na urgentním příjmu, mladá pomocná síla, bude z jeho chování lehce rozčarovaná. Ono také, kdo by nebyl, posuďte to sami ve videu:

Kromě toho budou na urgentním příjmu ošetřovat dívku, která se málem uškrtí v lanovém centru, učitelku hudby, jež z neznámého důvodu ohluchla. Kuriózní případ bude muset vyřešit doktorka Jánská – pacient tvrdí, že v noci během spánku spolkl bezdrátové sluchátko, které mu nyní hraje v břiše. Veronice se to moc nepozdává, ale muž je přesvědčivý…

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Prokop si začíná všímat, že jeho chování k Lauře asi není úplně v pořádku, když Laura chodí raději do kina s Matym. Vlastně se mu to vůbec nelíbí. Dokáže se ale chovat jinak?

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo dříve než v televizi v exkluzivních online předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.