Honza to chce všechno skončit. Podaří se Michalovi v seriálu Modrý kód včas zasáhnout?

Michal Honzu veřejně setře na urgentním příjmu. A Honza už má celého života tak akorát dost… Dokáže Michal včas zasáhnout? Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Honza je na Michala naštvaná. Už jí vadí to, že s ní Michal neustále řeší její zdravotní stav. Už i Mery má pocit, že by si měla Honza řešit svoji situaci sama. Michal ale není přesvědčený o tom, že to zvládne…

Honza ale své problémy evidentně nezvládá, o tom se můžete přesvědčit ve videu. Její vlastní problémy naštěstí zastíní nečekaný lékařský případ přímo na její ubytovně.

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Honze se ženu podaří správně odrodit, když ji ale odveze do nemocnice, ukáže se, že je nutná další operace. Té se Honza chce zúčastnit, nicméně Michal jí to přede všemi na urgentu zatrhne… Nedochází mu, jak moc tím Honzu ranní:

Ditě se konečně podařilo si k sobě Viktora připoutat. Anesteziolog zjišťuje, že je Dita vlastně fajn partnerka. Zato Ditina matka má pocit, že by měla Dita ještě „přitvrdit“. Pro dceru má samozřejmě další nálož rad. Viktor z Ditiných osidel teď již jen těžko unikne…

Adolescent, který se praštil kladivem záměrně do zápěstí. Proč to ale dělal? Dalším pacientem je muž, který má evidentně psychické problémy, které se nicméně začínají podivným způsobem manifestovat i po fyzické stránce.

Adam Brejcha se chystá do Brna do výzkumu, Rasputin se zase chystá k odjezdu na rehabilitační kliniku. Zdá se, že urgent opouštějí dvě největší lékařské kapacity… Jak si s tím primář Bojan poradí?

Podívejte se na upoutávku další epizody:

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.