Jak to může dopadnout, když strčíte jazyk do lahve od vína? Podívejte se na to ONLINE v Modrém kódu

Pokud vám v televizi utekla středeční epizoda, podívejte se na ni online třeba teď hned!

Váňa přivede na urgentní příjem svého kamaráda, s nímž celý den popíjeli. S velmi kuriozním zraněním. Poté, co pánové dopili láhev vína, do ní dotyčný prostrčil jazyk. A jak už jistě chápete, jazyk se mu v úzkém hrdle zasekl a nejde povolit. Doktorka Saša případ vyřeší po svém!

Davidovy problémy

David Hofbauer zažívá první velký záchvat svého onemocnění v Rubavě. V nemocnici vzbudí ale spíše podezření, že trpí stejně jako Viktor alkoholismem. Jediný, kdo celou pravdu zná, je primář Bojan. A právě on pošle za Davidem Rasputina s dobrým odhadem, ti dva by si mohli být blízcí a vzájemně si krýt záda.

Do Mery se na příjmu zamiluje příchozí pacient. Jak se ukáže, jedná se o lékaře z onkologického oddělení. Jenže povolí mu "ledová královna" Mery rande? Podívejte se na šestou epizodu Modrého kódu online!

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí do 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.