Jak si zvyknout na volný vztah. Pavel má pro Matyho radu. Sledujte Modrý kód již nyní!

Zvyknout si na volný vztah, v němž je více partnerů, nebývá pro člověka tradičního ražení úplně lehké. A stejně je na tom Maty. Veroničin přítel Pavel pro něj má radu zkušenějšího. Jakou? Podívejte se na to již nyní v sestřihu ze seriálu Modrý kód, jehož středeční epizodu můžete sledovat již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Protože Veroniku asi opravdu miluje, snaží se Maty do její představě o volném vztahu zapadnout. Bohužel se mu to moc nedaří, protože stín blízkosti Pavla je neustále na blízku… Volný vztah vícero lidí zkrátka není pro každého, a i ti otrlejší z nás si na něj většinou musí zvyknout.

Jak se Pavel svěří Matymu, ani on to zpočátku neměl jednoduché. Na to, jak to podobného vztahu proniknout, má ale pro Matyho dokonalou radu. Jakou?

Podívejte se na ni ve videu ze seriálu Modrý kód:

Jak se na podobná moudra bude Maty tvářit? Opravdu Pavlovy rady uposlechne, nebo se bude dál sžírat žárlivostí? Podívejte se na to již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody vašeho oblíbeného seriálu Modrý kód, který Prima vysílá vždy ve středu a v pondělí ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.