Jako slon v porcelánu. Honza umí být na pacienty v seriálu Modrý kód pěkně ostrá

Honza se coby lékařka bez hranic s ničím nemaže. Ať už se jedná o její zdravotnické kolegy nebo pacienty. Přesvědčit se o tom můžete už teď v ukázce z další epizody seriálu Modrý kód, kterou vysílá Prima v pondělí ve 20.15.

Honza začala pracovat na rubavském urgentním příjmu. Po otřesných zážitcích se Súdánu Michal usoudil, že by to jeho nejlepší kamarádce mohlo pomoci. Jak se ale ukazuje, posttraumatické problémy Honzy jsou mnohem vážnější, než by byla kdy ochotna přiznat. To se prokázalo, když si Markéta vzala její prášky v domnění, že se jedná o vitamíny.

Podle toxikologických rozborů se jednalo o silná psychofarmaka, která si navíc Honza ordinuje sama dle vlastního uvážení, a to v pořádně velké míře. Výsledkem jsou její obrovské výkyvy nálad. V jeden moment je nejzábavnější osobou na urgentu, v další chvíli se s ní nedá vydržet. Přesvědčí se o tom zdravotní sestra Libuška a jeden z Honzy pacientů.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Toto ale zdaleka nebude největší výlev, jaký Honza na urgentu předvede. Její nepředvídatelné chování ale bude mít své důsledky.

Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, stejně jako další tři předpremiérové epizody:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.