Jedna otázka: Spal jsi s Laurou? Prokop se Matyho v seriálu Modrý kód zeptá otevřeně

Prokop se snaží zjistit, co stojí za rozpadem jeho vztahu s Laurou. Filip Kodym ho navede směrem k Matymu… A Prokop se zeptá. Co se dozví? Na to se podívejte už teď v exkluzivní ukázce ze seriálu Modrý kód, jehož další premiérovou epizodu sledujte na Primě ve středu ve 20.15.

Lékaři na urgentu budou opět řešit řadu zajímavých pacientů. Vozíčkáře s poraněním mozku, které mu způsobil syn jeho bývalé partnerky závislý na drogách. Muž jej ale ani nechce nahlásit policii. Jaký k tomu má důvod? Kromě toho budou ošetřovat muže, jemuž jeho dvouletý syn do oka zapíchl pastelku. Do třetice bude pacientkou žena se žlučníkovým záchvatem, jejíž osobní život je ale mnohem zajímavější…

Sledujte upoutávku další epizody Modrého kódu:

Ditu přijde od práce navštívit její matka a má jasno, co by Dita měla dělat – měla by si získat srdce některého z lékařů. Ale který by pro ni byl ten nejlepší? Kodym, Hlinka, nebo Žák?

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Na urgentu si všichni, zejména Michal a Mery, začínají všímat velkých výkyvů nálad Honzy. Buď je extrémně veselá, nebo naopak nepříjemná. Michal s Mery mají tušení, že to bude mít souvislost s jejími „vitamíny“.

Prokop se snaží znovu nastartovat vztah s Laurou. Po hovoru s Filipem Kodymem, který poznamená, že by možná mohl být příčinou konce vztahu Maty, ale zbystří. To totiž Prokopa nenapadlo. A jak mu celá záležitost vrtá hlavou, rozhodne se Matyho přímo zeptat.

Co mu Maty odpoví? Na to se podívejte ve videu:

Rasputin už začíná sbírat sebevědomí k tomu vrátit se na operační sál. Jak se na to budou tvářit jeho kolegové na urgentu?

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo váš oblíbený seriál sledujte exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.