Kamil se chce v seriálu Modrý kód zbavit Šeříka. Povede se mu to?

Docent Šeřík si s Kamilem Prchlíkem opravdu nesedli. Poté, co byl svědkem docentova kolapsu, se Kamil rozhodne nechat Šeříka vyhodit. Podaří se mu to, nebo zasáhne někdo, od koho byste to ani v nejmenším nečekali? Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v seriálu Modrý kód.

Docent Šeřík má vážné problémy se srdcem. Právě proto jednou téměř zkolabuje přímo na operačním sále. Naneštěstí se stane, že je zpovzdálí svědkem této nehody i Kamil Prchlík. Ani Saša není nadšená, že prokazatelně nemocný lékař operuje a chce, aby Bojan Šeříka propustil. Ten Sašu odmítl. Nyní se ale Kamil objevuje znovu na urgentu a hned na příjmu se s Šeříkem střetne. Není divu, že docenta nemá Kamil rád, docent Šeřík jej totiž dokáže elegantně utřít kdykoliv a kdekoliv.

Jenže nepříjemný rozhovor Kamila nezastaví. Na urgent k Bojanovi si pozve přímo zástupce inspekce a požaduje po Bojanovi Šeříkův vyhazov kvůli zdravotnímu stavu. Bojan to odmítá, nakonec se ale do celé záležitost vloží Saša, a Bojan i Šeřík budou jen koukat, jak se zachová:

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Velká nehoda se stane na rubavské bobové dráze. Omladina na dráhu vleze mimo provozní dobu a chce na ní závodit. Bohužel si nevšimnou malého chlapce, který se šel mimo provozní dobu také projet. Toho jeden z teenagerů srazí a přivodí mu vážná zranění. Chlapec má navíc evidentně i další problémy mimo ty zdravotní. Tohle bude případ nejen pro lékaře.

Sledujte upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Dalším pacientem bude muž po srdečním infarktu, který si přeje zemřít. Ale proč? Ema Vlčková bude řešit případ malého chlapce, který vypil neznámou žíravinu.

Veronika se začíná zajímat o to, jak je to mezi Matym a Laurou. Zdá se jí, že to totiž nebude pouze přátelství. Maty to ale odmítá…

Podívejte se na jejich rozhovor ve videu:

Michal se snaží vysvětlit Honze, aby se přihlásil na urgent k Bojanovi a začala zde pracovat, že by to bylo dobré pro její psychiku, stejně jako pro urgent, který se potýká s akutním nedostatkem lékařů. Jenže Honzovi se na urgentní příjem moc nechce. Možná ale všechny překvapí!

Viktor Žák je zhrzený po odjezdu Vali a všímat si toho začíná už i jeho okolí. Ema Vlčková v tom má jasno – Viktor prostě potřebuje ženskou:

Seriál Modrý kód sledujte v premiéře v pondělí ve 20.15 na Primě. A hned poté si můžete připomenout váš oblíbený seriál od samého začátku, jeho čtvrtou epizodou!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.