Kašle Prokop na Lauru? Sledujte sestřih ze seriálu Modrý kód

Prokop se o krásnou Lauru z nemocničního bufetu dlouho snažil. Jenže v momentě, kdy mu jeho snažení vyšlo, se zdá, že to tím pro něj skončilo. A Laura z toho není nadšená. Posuďte jeho zvláštní chování sami v pondělní epizodě seriálu Modrý kód, kterou vysílá Prima od 20.15.

Prokop byl z toho, jak moc byla Laura nedostupná, už dost demotivovaný. Nakonec se mu ale jeho snažení vyplatila a Laura mu ve finále podlehla. Nyní toho ale možná začíná pomalu litovat.

Již dříve se snažila vyptat Matyho, jak to vlastně Prokop má s Petrou a se ženami obecně. Nebyla si příliš jist ohledně toho, jaký vztah má k ní samotné. Teď je v nejistotě opět. Když společně s dalšími lidmi z urgentu vyrazí oslavovat úspěšnou atestaci Lišky v oboru ortopedie, nikdo kromě Matyho se s ní vlastně nebaví. A to ani Prokop.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Přijde vám Prokopovo chování normální, nebo byste byli být Laurou naštvaní? A jak se k situaci postaví sama Laura? Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.