Seriály a filmy

7. srpna 2019 11:40

Jana Mrákotová

Kdo je Michal Tomášek ze seriálu Modrý kód?

V seriálu Modrý kód se objevil nový lékař – MUDr. Michal Tomášek, kterého hraje Saša Rašilov. A dějem výrazně zahýbal. Výrazně ovlivnil i život vrchní sestry Mery. Připomeňte si, kdo vlastně tento sympaťák je.

MUDr. Michal Tomášek ze seriálu Modrý kód je doktor bez hranic, traumatolog. Je milý, vtipný, vzdělaný, i když nemluva. V mnohém opak Davida. Ale to může být jenom na první pohled. Davida připomíná svou zranitelností, kterou ovšem maskuje vtipem a pozitivním chováním za všech okolností. Doteď se mu příliš nedařilo mít plnohodnotný vztah, přestože byl ženatý. Tomášek je zvyklý na svůj single styl života, svoje rituály. Ale není sobec, jen zkrátka osobním vztahům nadřazuje svou práci, své poslání, kterým je zachraňovat svět a potírat bezpráví. Zná se s Adamem Brejchou, jsou spolužáci z medicíny. Podívejte se na jejich setkání.

Co tady děláš?

Michal Tomášek výrazně zasáhne do života vrchní sestry Mery Černé, která se po odchodu doktora Hofbauera uzavřela do sebe a zdálo se, že na osobní život rezignovala. První setkání těch dvou tedy mělo do idyly daleko, ale i to se časem mělo změnit a také změnilo.

Já jsem doktor

Mery postupně roztávala a podléhala čím dál víc Michalovu charismatu. Michal byl vedle ní také šťastný. Zdálo se, že společné budoucnosti nestojí nic v cestě, že David je definitivně zapomenutý.

Bohužel, jejich štěstí nemělo díky obrovskému nedorozumění, které paradoxně způsobil otec Mery, dlouhého trvání. Mery se s Michalem razantně rozešla a zdá se, že chce zůstat opět sama. Chlapům prostě nevěří. Michal ničemu nerozumí, ale Mery je neoblomná. Zklamaný Michal odlétá na další misi.

Jak se bude odvíjet příběh Mery a Michala, uvidíte po prázdninové pauze již v pondělí 26. 8. ve 20.15!

Příběh Mery a Michala ze seriálu Modrý kód si ale můžete připomenout již nyní online v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.