Kid je tentokrát ve vážném průšvihu. Sledujte Modrý kód!

Modrý kód (63) - upoutávka

Malý Kid je tak trošku průšvihář, to už víme déle. Tentokrát se ale "namočil" do něčeho vážnějšího. Navíc ho do celého problému donutí jeho otec, a způsobí mu tak vážná zranění. O co je? Dozvíte se to v Modrém kódu.

Kid zase létá v průšvihu. Tentokrát za to ale nemůže on, na vině je jeho otec, který syna nutí krást. V patách mají policii. Jeho otec se proto rozhodne pro zcela nepochopitelný krok a Kida donutí vyskočit i s kradenými věcmi z okna, aby si sám zachránil kůži.

Ani to ovšem jeho otci nepomůže, protože jej policie stejně polapí. Při honičce je muž zraněn a putuje rovnou do nemocnice. Ani Kid na tom ale zdravotně kvůli pádu z velké výšky není dobře.

Mery skončila vztah s Davidem kvůli tomu, že jí zamlčel, že pracuje na výzkumu. Zaprvé výzkum jako takový a jeho užívání v praxi neschvaluje, nejvíc ji ale mrzí, že jí David o ničem neřekl a vše provádí za jejími zády. David se ale vztahu s ní nechce vzdát…

Mery chce celou situaci probrat i s Bojanem. Nechápe a asi ani nechce chápat, proč se jí s věcí nesvěřili. Vyvstává ale otázka: nechá Mery celou situaci být, nebo ji nahlásí?

Růženčin zdravotní stav se ani po operaci nelepší, naopak to vypadá, že je doktorka Slavíčková společně s Vali opět na začátku celého případu.

Roman očekává zprávy od Zoji o stavu své matky. Se Zojou se nechce vidět osobně a instruuje ji, aby dokumenty přinesla k Davidovi domů. A právě tam Zoja najde zraněného Kida...

Modrý kód sledujte po novoročně-vánoční pauze již toto pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek