Seriály a filmy

28. května 2019 11:02

Jana Mrákotová

Konečně! Prokop a Petra jsou spolu!

Prokop Hlinka a Petra Horváthová jsou po všech možných peripetiích spolu. Došlo jim, že k sobě patří, že nechtějí být jen nejlepší přátelé. Vztah mezi nimi se posunul.

Doktor Prokop Hlinka a sestřička Petra Horváthová kolem sebe kroužili dlouhou dobu. Prokop je do Petry zamilovaný snad od nepaměti. I když měl období, kdy jeho životem procházely vdané paničky. Právě o nich si totiž myslel, že mu zajistí společenský vzestup. Spíš opak byl ale pravdou. U Petry to tak jednoznačné nebylo. Její srdce v jeden moment získal Štěpán Slavík, ze kterého se vyklubal pěkný ptáček. Petře jaksi zatajil, že má manželku, která si ho de facto vydržuje. Všechen luxus, který Petře a sobě plnými hrstmi dopřával de facto platila ona.

Prokop a Petra tvoří pár

Tohle vše je ale nyní minulost a Petra a Prokop konečně tvoří pár. Prokop by to nejraději vykřičel do celého světa, Petra je opatrnější. A to Prokopa poněkud znejisťuje. Dojde tak k nedorozumění, které vyústí v ostřejší výměnu názorů. Podívejte se sami již nyní!

Tak jsme spolu, nebo ne?!

Modrý kód a vše zajímavého o něm sledujte také online!

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte už ve středu 29. 5. ve 20.15.

Tento premiérový díl ale můžete vidět již nyní, a to v naší iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.