Seriály a filmy

28. května 2019 11:02

Jana Mrákotová

Konečně! Prokop a Petra jsou spolu!

Prokop Hlinka a Petra Horváthová jsou po všech možných peripetiích spolu. Došlo jim, že k sobě patří, že nechtějí být jen nejlepší přátelé. Vztah mezi nimi se posunul.

Doktor Prokop Hlinka a sestřička Petra Horváthová kolem sebe kroužili dlouhou dobu. Prokop je do Petry zamilovaný snad od nepaměti. I když měl období, kdy jeho životem procházely vdané paničky. Právě o nich si totiž myslel, že mu zajistí společenský vzestup. Spíš opak byl ale pravdou. U Petry to tak jednoznačné nebylo. Její srdce v jeden moment získal Štěpán Slavík, ze kterého se vyklubal pěkný ptáček. Petře jaksi zatajil, že má manželku, která si ho de facto vydržuje. Všechen luxus, který Petře a sobě plnými hrstmi dopřával de facto platila ona.

Prokop a Petra tvoří pár

Tohle vše je ale nyní minulost a Petra a Prokop konečně tvoří pár. Prokop by to nejraději vykřičel do celého světa, Petra je opatrnější. A to Prokopa poněkud znejisťuje. Dojde tak k nedorozumění, které vyústí v ostřejší výměnu názorů. Podívejte se sami již nyní!

Tak jsme spolu, nebo ne?!

Modrý kód a vše zajímavého o něm sledujte také online!

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte už ve středu 29. 5. ve 20.15.

Tento premiérový díl ale můžete vidět již nyní, a to v naší iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.