Libuška se opět plete, do čeho nemá. Prokopovi s ní v seriálu Modrý kód dojde trpělivost

Kdyby se na rubavském urgentu soutěžilo o titul největší drbna, rozhodně by toto klání vyhrála zdravotní sestra Libuška. Prokopovi s ní ale tentokrát dojde trpělivost. Proč? Podívejte se už teď na ukázku ze seriálu Modrý kód, který bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.

Libuška Prokopovi prozradí, že viděla Matyho a Lauru večer v hospodě ve Štole a že se spolu skvěle bavili. Prokop se tváří, že mu je tato informace v podstatě jedno, vždyť se spolu přece s Laurou rozešli. Rýpání Libuše mu ale příjemné není, a i přes sebepřesvědčování na Matyho zkrátka žárlí…

Lauru Prokop pozve na přátelskou večeři a chová se vůči ní normálně, zato k Matymu jeho vztah citelně ochladne, jakkoliv mu Maty i Laura vysvětlili, že jejich společný večer má na svědomí Veronika. V ten moment začne být Prokop na sestru Libušku opravdu naštvaný.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Jak dopadne Prokopova „zcela přátelská“ večeře s Laurou? Na to se můžete podívat už teď online v exkluzivní předpremiéře seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy se na epizodu můžete podívat na Primě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.