Lucie je těhotná. Jak se s tím vyrovná Tomáš? Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Z hrátek s Tomášem asi Lucii zůstane velká vzpomínka. Zjistí totiž, že je těhotná! Jak se na její těhotenství bude dívat Tomáš? A prozradí mu to Lucie vůbec?

Také na urgentu to bude tentokrát velmi zajímavé. Řešit se budou zranění mladé ženy, která tvrdí, že spadla ze schodů. Jenže způsob, jak je „zřízená“, napovídá spíše tomu, že se stala obětí útoku. To ale nechce za žádnou cenu přiznat.

HIV pozitivní prostitutka?

Jak se ale zdá, zanedlouho přivezou na urgentní příjem i muže, který jí zranění přivodil. Ten tvrdí, že je žena prostitutka a nakazil se od ní virem HIV. V ten moment na urgentu všichni zpozorní, HIV pozitivní pacienti totiž vyžadují speciální zacházení a maximální opatrnost. Zejména pro Lucii, která si je vědoma svého těhotenství, začíná boj mezi lékařskou etikou a vlastním zdravím.

Experimentální léčba

Primář Bojan se konečně rozhodl, jak zlepšit zdravotní stav Bíby – kývl na Davidovu experimentální léčbu. Jenže co čert nechtěl, do Rubavy zrovna přijede Karel, Davidův otec a blízký Bojanových. Protože je ale i dobrý kardiolog, pouhým pohledem na sál pozná, že to, co Bojan a David provádějí, zdaleka přesahuje standardní operaci. Rozhodne se vše oznámit příslušným úřadům, nebo bude v zájmu rodiny a přátel mlčet? Z toho budou mít všichni neklidné spaní, protože tady je ve hře nejen pověst Bojana a Davida, ale i celé rubavské nemocnice.

Dalším případem bude ukázková otrava „klobáskovým jedem“ botulotoxinem. Dva tlouštíci tvrdí, že se nakazili konzumací jídla na kurzu hubnutí ve Stříbrném dole. Tomu zpočátku všichni uvěří, nicméně když se v nemocnici dozvědí, že dalších padesát lidí, co s nimi bylo na kurzu, žádné známky otravy nejeví, je jasné, že pánové museli přijít k otravě někde jinde…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.