Seriály a filmy

9. října 2019 21:40

Jana Mrákotová

Marián Klimko zastává názor, že žena na operační sál nepatří!

Konflikty mezi Mariánem a Veronikou pokračují, on preferuje konzervativní medicínský přístup, ona progresivní. Především má ale Marián velmi svérázné názory, které se projeví přímo na operačním sále.

Veronika několikrát dokázala, že je velmi schopná lékařka, kterou jen tak něco nevyvede z míry, nový kolega Marián je ale velkou zkouškou její trpělivosti. Operace mladého sportovce se stane místem střetu těchto dvou silných osobností. Marián přímo na operačním sále řekne Veronice, že neuznává ženy jako chirurgy. Neváhá použít nevhodné narážky. Nakonec ale bude muset uznat, že i Veronika může mít pravdu.

Potřebujete ještě v něčem poradit?

Mery si dělá starosti, že Tomášek to s dcerou neumí. Strnadová se léčí, vypadá to, že má šanci, vrací se jí chuť do života. Klára je za to Adamovi vděčná, ten musí řešit nečekanou diagnózu u své nové pacientky. Hojer uspořádá pro Vali romantický večer, při kterém se pokazí, co může.

Podívejte se na ukázku

Další díl Modrého kódu v pondělí 14. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál nemocnice Rubava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.