Markéta a Mery už mají dost problémů Honzy. Mrkněte se na to v seriálu Modrý kód

Je jasné, že vzhledem k tomu, co spolu Michal a Honza zažili, mají k sobě velmi blízký vztah. Jenže Mery už toho má tak akorát dost. Markéta se proto rozhodne vzít záležitost s Honzou do vlastních rukou. Jak se jí to zadaří? Na to se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v dalším premiérovém díle seriálu Modrý kód.

Mery se chystá na školení mimo Rubavu. Sama se obává, aby to bez její přítomnosti na urgentu všichni zvládli, stejně jako aby péči o domácnost zvládli Markéta s Michalem. Jenže jak to tak vypadá, Michalovi je její nepřítomnost docela fuk. Už si toho všímá i Markéta, a to je, co říct.

Posuďte sami ve videu:

Je jí jasné, že vztah mezi jejím otcem a Mery kvůli stavu Honzy začíná získávat závažné trhliny. A protože je Markéta dívka činu, vypraví se přímo za Honzou do bytu na ubytovně, aby si s ní promluvila. Chce pomoct nejen Mery a Michalovi, ale i Honzovi, která se podle ní topí v zoufalství. Jenže to působí, že Honza o žádnou pomoc nestojí. Markéta se ale odmítnout nenechá.

Sledujte ukázku ze seriálu Modrý kód:

Podaří se Markétě s tvrdohlavou Honzou pohnout, nebo i její snaha, stejně jako snaha Michala, Bojana a Mery vyjde na prázdno?

To zjistíte už ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód. Ten můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.