Markéta udělá naschvál Mery. Odnesou to ale i pacienti. Sledujte Modrý kód v předpremiéře!

Mezi Markétou a jejím otcem, potažmo Mery to vůbec v poslední době nefunguje. Tentokrát to ale Markéta se svým chováním přežene… Podívejte se na to již nyní v předpremiéře další epizody seriálu Modrý kód, kterou televize Prima vysílá v pondělí ve 20.15.

Markéta se snaží dělat svému otci i Mery naschvály, co to jde. Když zjistila, že se jí nepodaří je svým drobným lhaním a popichováním proti sobě rozeštvat, rozhodne se jejich životy zcela sabotovat. Jenže lehce přestřelí. Nevyřídí totiž Mery, že jí volali z pohotovosti z nemocnice, aby se dostavila.

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Na urgentu ale bude panovat obrovský chaos, právě vinou Markéty, která navíc Mery nejen, že nevyřídí vzkaz, ale zároveň i ztlumí zvonění, aby žádné příchozí hovory neslyšela. Na to, že ji kolegové na urgentu postrádají, tak Mery přijde pouze náhodou…

Tohle tedy Michal své dceři vytmaví. A možná až moc! Jakou bude mít tenhle naschvál dohru? Bude to drama, a vy se na něj můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy Modrý kód vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.