Maskérky Modrého kódu z ní udělaly mapu Afriky! Po 5 letech natočila Uršula Kluková seriálovou roli

Herečka Uršula Kluková přijala epizodní roli Jiřiny Knochové a zahraje si v seriálu Modrý kód. Do povědomí seriálových diváků se zapsala rolí v seriálu Doktoři z Počátků, od jehož natáčení uběhlo již 5 let. 246. epizodu sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo online v archivu seriálu Modrý kód.

Na natáčení Modrého kódu se potkala se svými kolegy, se kterými spolupracovala právě na Počátkách. Málokdo ví, že ke zdravotnictví má herečka blízký vztah, protože je vystudovaná zdravotní sestra. Tou se však na dlouho nestala a vydala se na uměleckou dráhu.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

„Když mi volali z produkce, zda bych měla o roli paní Knochové zájem, tak jsem si nechala nejdříve zaslat scénář. Zjistila jsem, že nabízená role je malá, jen na jeden díl, tak jsem ji přijala. Velkou seriálovou roli už bych nevzala,“ sdělila nám herečka, která na natáčení rozdávala pozitivní energii.

„Natáčení jsem si moc užila, když jsem vyšla z maskérny, tak jsem byla zmalovaná tak, že jsem vypadala jak mapa Afriky, jak jsem měla ty modřiny. Podle scénáře moje postava spadla z postele a zlomila si nohu v krčku,“ dozvěděli jsme se dále.

V ateliérech Modrého kódu se také herečka setkala se svými hereckými kolegy. „V Počátcích jsem hrála s Davidem Gránským, se Sabinou Laurinovou, v maskérně mě líčil Vilda Persy a dokonce mě sem na natáčení dovezl i řidič Lukáš, který mě vozil také na Počátky. Potěšilo mě, že jsme se zase setkali. A David Gránský mě dostal jako doktor na starosti,“ pochlubila se herečka.

„Nejraději relaxuji tak, že jsem doma a čtu si knížky anebo chodím se psem venku. Mám pejska a taky kočku a nejradši ze všeho jsem v Broumově, kde jsem vlastně doma, je to prostě můj domov,“ prozradila nám herečka, která je pracovně stále velmi aktivní.

„S Pavlem Trávníčkem hraji ve Sborovně, nazkoušeli jsme také muzikál Zasněžená romance v Ústí nad Labem a tím také hostujeme v Divadle Broadway. Nesmím zapomenout také na moji lásku, a tou je František Ringo Čech, opět jsem se vrátila do Dívčí války, kde jsem byla 20 let, pak jsem měla výpadek a teď jsem opět zpátky,“ dodala závěrem Uršula Kluková.

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.