Seriály a filmy

9. května 2019 07:00

Jana Mrákotová

Maty Bojan konečně možná odletí za Lucií

Maty Bojan z Modrého kódu se již několikrát chystal za Lucií Krutinovou do Kanady. Bohužel se zhoršil zdravotní stav jeho matky, a tak odlet odložil na neurčito. Nyní se možná situace konečně změní.

Zdá se, že se ale vše v dobré obrací. Bíba Bojanová se zlepšuje a vypadá to, že ji z nemocnice pustí brzy domů. Maty by tak konečně mohl odjet za svojí láskou. Netají se, že mu Lucie chybí. Fandí mu i nejbližší okolí včetně obou rodičů. Je tady ale jedna komplikace – práce. Řešení nečekaně nabídne doktorka Veronika Jánská. Za Matyho na urgentu zaskočí. Odletu tak nic nestojí v cestě. Můžete se podívat na ukázku.

Šťastnou cestu, Maty

Při krátkém pobytu Lucie v Rubavě oba nechali nakonec svým citům volný průběh a jejích loučení bylo pro ně oba velmi bolestné.

Připomeňte si, jak Maty a Lucie zvládají svůh vztah na dálku – třeba i pomocí chatu.

Láska přes internet

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte v ponděli 13. 5. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.