Seriály a filmy

9. května 2019 07:00

Jana Mrákotová

Maty Bojan konečně možná odletí za Lucií

Maty Bojan z Modrého kódu se již několikrát chystal za Lucií Krutinovou do Kanady. Bohužel se zhoršil zdravotní stav jeho matky, a tak odlet odložil na neurčito. Nyní se možná situace konečně změní.

Zdá se, že se ale vše v dobré obrací. Bíba Bojanová se zlepšuje a vypadá to, že ji z nemocnice pustí brzy domů. Maty by tak konečně mohl odjet za svojí láskou. Netají se, že mu Lucie chybí. Fandí mu i nejbližší okolí včetně obou rodičů. Je tady ale jedna komplikace – práce. Řešení nečekaně nabídne doktorka Veronika Jánská. Za Matyho na urgentu zaskočí. Odletu tak nic nestojí v cestě. Můžete se podívat na ukázku.

Šťastnou cestu, Maty

Při krátkém pobytu Lucie v Rubavě oba nechali nakonec svým citům volný průběh a jejích loučení bylo pro ně oba velmi bolestné.

Připomeňte si, jak Maty a Lucie zvládají svůh vztah na dálku – třeba i pomocí chatu.

Láska přes internet

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte v ponděli 13. 5. ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.