Seriály a filmy

14. března 2019 13:17

Jana Mrákotová

Maty chystá odlet za Lucií

Maty Bojan se chystá odletět za Lucií do Kanady. Nechce bez ní v Rubavě být, a tak se rozhodne vzít si půlroční neplacené volno na urgentu v Rubavě. Lucie je šťastná.

Maty odjezd Lucie do zámoří těžce nese. Rozhodne se proto k radikálnímu řešení – odjede za nimi. Vše probere se svým otcem, primářem Bojanem. Ten ho po lidské stránce chápe a jako otec ho samozřejmě podpoří. Maty se svým plánem nadšeně seznamuje Lucii. Ta rozhodně není proti. Podívejte se na jejich rozhovor.

Vzal jsem si volno

Člověk ale míní a plánuje, ale realita může být ve finále úplně jiná. A není tomu jinak ani u protagonistů seriálu Modrý kód. Matka Matyho Bojana, které neřekne nikdo jinak než „Bíba“ je dlouhodobě nemocná, jak se ví. Zdálo se však, že je její stav stabilizovaný a Bíba tak normálně funguje. Bohužel, náhle zkolabuje. Tento její vážný stav tak ovlivní další Matyho kroky…

Bíba zkolabovala

Sledujte Modrý kód také online.

Další díl Modrého kódu již v pondělí 18. 3. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.